Yeni Üyelere Özel İlk Alışverişte %40 İndirim!

Nasıl Başardık?


BU KADAR DOĞAL OLMAYI NASIL BAŞARDIK?

BU KADAR DOĞAL OLMAYI NASIL BAŞARIYORUZ?

Siveno ailesindeki ürünleri, bitkilerin ve doğanın saflığını teknolojik dokunuşlarla geliştirdiği özel patentleri ile birleştirerek “temiz ürün” yaklaşımıyla %100 doğal olarak geliştiriyoruz.

Bilimin Gerçekliği, Doğanın Gücü

%100 doğal çevre dostu ürünlerimiz boya, koku, köpürtücü gibi sentetikler; SLS, SLES, paraben, PEG türevleri, silikon gibi petrokimyasallar içermiyor. Siveno olarak, bitkileri tüm doğallığı ile güvenle kullanabileceğiniz, sadece doğal koruyucular içeren temiz ürünler sunuyoruz.

Ürünlerimizde kullandığımız hammadelerimizi BioArge laboratuvarlarımızda test ediyor, %100 doğal formüller geliştirerek doğanın gücünü bilimle birleştiriyoruz. Geliştirdiğimiz özgün formülleri, patentlerimizle tescilliyoruz.

Siveno ürünlerini, GMP belgeli çevre dostu tesislerimizde özel üretim teknolojileriyle üretiyoruz.

Cildinizin Doğal Yapısını Destekliyoruz

Doğal ürünler kullanmanın herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple ailenizde güvenle kullanabileceğiniz Siveno ürünlerini geliştirdik.

Geliştirmiş olduğumuz ürünlerle ailenizin ve sizin biyolojik dengenizi bozmadan sadece zararlı bakterilerle mücadele ediyoruz, iyi bakterileri koruyarak cildinizin doğal yapısını destekliyoruz.

Ev bakım ürünlerimizi dahi cildinizin doğal dengesini bozmayacak şekilde üretiyoruz. Kişisel bakım ve ev bakım ürün grubumuzun tamamını dermatolojik olarak test ediyoruz.

Ailenizi, sizi ve yaşadığımız çevreyi önemsiyoruz!

Gıda kalitesinde geri dönüşümlü ambalajlar kullanıyoruz, hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz. Ailenize, size ve çevrenize önem veriyoruz. Sürdürülebilir bir dünyayı hedefliyoruz.

Siveno’nun Sürdürülebilirlik Politikası

  • Tüm hammaddelerimizi sürdürülebilir kaynaklardan temin ediyoruz.
  • Üretim fabrikamızın bitkisel atıkları dahi hayvan yemi olarak kullanılabilecek sürdürülebilirlikte.
  • Ürünlerimizin hiçbirinde sentetik hammaddeler kullanmıyoruz. Tüm üretim sürecimizi yeraltı sularına zarar vermeyecek şekilde yapıyoruz.
  • Ürün ambalajlarımızı doğada çözünebilen gıda tipi ambalajlardan seçiyoruz.
  • Ürünlerimizde toksik maddeler bulunmuyor.

Siz de aileniz ve sürdürülebilir bir dünya için, Siveno’nun %100 doğal ürünleri ile tanışın.