Yeni Üyelere Özel İlk Alışverişte %40 İndirim!

Doğal El ve Vücut Kremleri

Gösterilen sonuç sayısı: 3

%100 Doğal El ve Vücut Kremleri

Her mevsim güneş ışınlarından bakterilere kadar pek çok şeyin tehdidi altında olan cildinizi dış etkenlere karşı koruyacak %100 doğal bir ürün geliştiren Siveno, %100 doğal el ve vücut kremlerini incelemek üzere sizleri online mağazasına davet ediyor!

%100 doğal el ve vücut kremlerini el ve vücudunuzun yanı sıra yüz bakımına da katkıda bulunan formülleriyle çok yönlü etki sağlar. %100 Doğal ve organik bileşenlerden üretilmiştir.

Hindistan cevizi yağı: Cilt kuruluğunu azaltmaya yardımcı olan ve cildin nemi tutmasını sağlayan laurik asit gibi yağ asitlerinden oluşur.
Defne Yaprağı Yağı: Ciltte su kaybını önleyerek cildin nemli kalmasını sağlar. Cildin sebum dengesini düzenler. Cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.
Lavandula Angustifolia Esansiyel Yağı: Cildi rahatlatmaya yardımcı olan özelliklere sahiptir. Cildin onarılmasına yardımcı olur.
Avokado Yağı: Kuru veya çatlamış ciltler için nemlendirme kapasitesi yüksektir.
Zeytinyağı: Yüksek nemlendirme kapasitesinin yanında cilt kalitesini de arttırmaktadır.

Çevresel Yan Etkilere Karşı Bitkisel Koruma

Yoğun bir şekilde bitkisel içerikli yağlarla hazırlanan doğal Siveno el ve vücut kremleri; vücudunuzu olumsuz çevresel faktörlere karşı korumakla kalmayıp cildinizi besleyip onararak eksiksiz bir cilt bakımı da sağlar. İçerdiği A, C ve E vitaminleri sayesinde kuruluktan çatlak oluşumuna kadar pek çok sorunu önleyen ve derinlemesine nemlendirme sağlayan %100 doğal el ve vücut kremleri, katkısız içerikleri sayesinde her cilt tipiyle uyumluluk gösterir. Antioksidan özelliği bulunan ham maddeleriyle hücreleri yenileyip güçlendiren, böylece cildin direncini dış etkenlere karşı yükselten %100 doğal el ve vücut kremleri; vegan üretimi ve doğada çözünebilen ambalajıyla da doğa dostu bir üründür. Paraben, SLS gibi kimyasal maddeler ile sentetik koku ve boya içermeyen formüle sahip olan Siveno el ve vücut kremleri; herkes tarafından, her mevsim kullanılabilmeye elverişli yapıdadır.

Eğer siz de doğal yollardan vücudunuzu dış etkilere karşı korumak istiyorsanız, Siveno’nun sizin için özel olarak tasarladığı doğal el ve vücut kremlerini tercih edebilirsiniz. Etkili bir koruma ve derinlemesine bakım sunacak %100 doğal içerikli bu ürünü dilediğiniz her an Siveno’nun online mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.