Yeni Üyelere Özel İlk Alışverişte %40 İndirim!

Sıvı sabun

24 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Doğal Sıvı Sabun


Çevreye ve insana duyarlı üretim politikası ile öne çıkan, dermatolojik testlerden geçirilerek kullanımı onaylanmış ve doğal içeriklerden oluşan ürünlere sahip Siveno; günlük temizliğin vazgeçilmezi olan doğal sıvı sabun çeşitlerini kullanımınıza sunuyor! Doğal sıvı sabun ürünleri; bitkisel özlerden oluşan tamamen doğal formülleri ile her yaştan kullanıcının cildi için gereken günlük nem dengesini kurarak kusursuz bir bakım sağlıyor. Sadece el temizliği için değil, tüm vücut için de kullanıma uygundur. Siz de günlük kullanımda ailenizin hijyen ihtiyacı için hemen siveno.com’daki sabunları inceleyebilirsiniz.

Doğal Sıvı Sabun Çeşitleri


Sentetik maddeler içermeyen formülleriyle insan sağlığını koruyan doğal sıvı sabun çeşitleri; hassas ve alerjik cilt yapısına sahip olanlar için tüm ciltlere uygun içerikleriyle derinlemesine temizlik sağlıyor. Zeytinyağının nemlendirme, besleme ve temizleme gücünden yararlanılarak üretilen doğal sabunlar; hindistan cevizi yağı, sirke, hint yağı, gliserin ve benzeri ham maddeler içeriyor. Zeytinyağlı, Defne Yağlı, Lavanta Yağlı ve Portakal yağlı sabun olmak üzere 4 farklı çeşide sahip Siveno Doğal Saf Sabunlar farklı kokular ve içeriklerle her zevke uygun alternatifler sunuyor.

Zeytinyağlı doğal sabun: İçeriğindeki soğuk sıkım zeytinyağı ile cildi nemlendirir ve canlandırır.

Defne yağlı doğal sabun: Defne yağı içeriği ile arındırır ve güçlü temizlik sağlar.

Lavanta yağlı doğal sabun: Mis gibi lavanta kokusu ile cildi temizlerken, hoş bir koku sunar.

Portakal yağlı doğal sabun: Portakal yağının canlandırıcı etkisi ve kokusu ile cildi tazeler.

Doğal sıvı sabun ve köpük sabun olmak üzere iki farklı formda sunulan Siveno Doğal Sabun’lar, herkese hitap ediyor. Aralarında seyahat severler için 50 ml’lik alternatifleri de bulunan doğal sabunlar, günlük yaşamda olduğu gibi özel aktivitelerde de yanınızda oluyor.

Çevreye Duyarlı, Sağlıklı Ürünler

Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve Bioarge’ye ait özel Hücre Kültürü Laboratuvarları’nda test edilen Siveno Doğal Sabun çeşitleri, tamamen doğal formüllerine çevre duyarlılığını da ekliyor. Gıdaya uygun geri dönüştürülebilir ve plastik olmayan ambalajlara sahip Siveno Sabunlar’ı, doğayla el ele bir üretim ve atık sürecinden geçiyor. Yer altı sularını kirletmiyor ve sucul canlılara zarar vermiyor. Parafin, sentetik koku ve boyalar, PEG, EDTA, Triklosan, SLS ve paraben gibi içerikler bulundurmuyor. Siveno ürünlerinde tamamen doğal PREALLNAT™ patenti ile bakterileri ve mantarı yok eden, antioksidan özellikte koruyucular kullanılıyor. Ayrıca BioArge Laboratuvarları’nda geliştirilen, bitkilerin ekstresinden oluşan sabun bazı S-BASE V™ ile sentetik maddeler içermeyen sıvı sabun, saç ve vücut bakım ürünleri üretilebiliyor. Tamamen doğal formülleri ile temizlik ve bakımda doğallığın öncüsü olan Siveno Doğal Sabun çeşitleri ile siz de kendinize ve sevdiklerinize sağlıklı bir yaşam sunabilirsiniz.

siveno.com üzerinden doğal sabun çeşitlerini detaylı şekilde inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü günün her saati güvenli ve hızlı ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz!